Moje kompetencje

Magdalena Małagowska

Dokładam wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu efektywną naukę i przyjemną atmosferę na zajęciach.

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Jezyków Obcych (posiadam dyplom licencjata z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego) oraz Wydziału Lingwistyki Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji tłumaczenia audiowizualne (seriale telewizyjne). Odbyłam roczne warsztaty scenariopisarskie w Bahama Films oraz roczne warsztaty montażu filmowego w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Brałam udział w szkoleniu przeprowadzonym przez Cambridge University „Spotlight on drama” o wykorzystywaniu historii filmowych i książkowych w nauczaniu języka angielskiego. Ukończyłam również kurs „Teaching English Online”.

Od 2001 roku pracowałam jako lektor w firmach i instytucjach państwowych, m.in. w Ministerstwie Pracy i Ministerstwie Polityki Społecznej.

Prowadziłam zajęcia językowe w firmach ubezpieczeniowych, jednostkach wojskowych, Polskim Radio oraz bankach. Pracowałam również jako tłumacz dla dystrybutora filmowego SPInka.

Jestem właścicielką GARDEN OF ENGLISH od 2007 roku. Zajęcia prowadzę głównie metodą komunikatywną, w której kursanci zaangażowani są w wykorzystywanie języka angielskiego w oparciu o rzeczywiste sytuacje i rzeczywisty kontekst, niezależnie od stopnia zaawansowania. Używanie języka polskiego jest ograniczone do minimum, co pozwala rozwijać umiejętność twórczej dyskusji i aktywnego słuchania w języku obcym już od pierwszych zajęć.

Lekcje angielskiego online